Підбір контактних лінз

ПІДБІР
КОНТАКТНИХ ЛІНЗ

Обрати лінзи можна тільки
з офтальмологом

 • Запишіться на прийом до GlazCo

  Заповніть електронну форму на сайті, зателефонуйте нашим менеджерам за контактними телефонами чи напишіть нам у соцмережі.

 • Проконсультуйтесь з офтальмологом

  У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які готові надати вам повну картину стану вашого зору.

 • Пройдіть потрібну діагностику

  У нашому центрі ви знайдете все необхідне обладнання для всебічної оцінки зорових функцій.

 • Отримайте рекомендації від лікаря-офтальмолога

  Наш спеціаліст складе детальний рецепт з підбору контактних лінз, разом з яким можна підібрати необхідний варіант у найближчій оптиці.

Наші Послуги

Найменування послугиВартість, грн.
Комплексна первинна діагностика з консультацією лікаря-офтальмолога700
Комплексна повторна діагностика з консультацією лікаря-офтальмолога (впродовж року)600
Підбір лінз/окулярів (після консультації та діагностики)безплатно

Записатись на прийом

  Поширені запитання

  Як вибрати контактні лінзи?

  Вибір контактних лінз базується на основі багатьох факторів, включаючи рефракцію ока, розмір зіниці, форму рогівки та ступінь корекції. Перед початком використання контактних лінз рекомендується пройти обстеження у лікаря-офтальмолога та отримати рецепт.

  Чи можна носити контактні лінзи щодня?

  Так, контактні лінзи можна носити щодня. Однак слід дотримуватися всіх рекомендацій лікаря щодо тривалості носіння та догляду за лінзами, щоб уникнути подразнення очей або інфекції.

  Як довго можна носити контактні лінзи протягом дня?

  Рекомендується дотримуватись режиму носіння, який був рекомендований лікарем. Зазвичай режим носіння контактних лінз становить від 8 до 12 години на день, але це може залежати від типу лінз та індивідуальних особливостей очей.

  Як довго можна використовувати одні контактні лінзи?

  Термін використання контактних лінз залежить від типу лінз і рекомендацій виробника. Зазвичай одноразові лінзи слід використовувати лише один день, тоді як багаторазові лінзи можуть використовуватися від пари тижнів до декількох місяців.

  Як правильно доглядати за контактними лінзами?

  Для догляду за контактними лінзами слід використовувати розчини, рекомендовані лікарем або виробником лінз. Лінзи слід очищати та дезінфікувати щодня, щоб запобігти інфекції очей. Намагайтеся уникати контакту лінз з водою та макіяжем.

  Як адаптуватися до контактних лінз?

  Адаптація до контактних лінз може тривати від пари днів до кількох тижнів. При першому використанні носіть їх поступово – спочатку декілька годин на день, поступово збільшуючи час носіння. Уникайте сухості очей, використовуйте спеціальні краплі для їх зволоження. Також не носіть лінзи довше за рекомендований офтальмологом термін — це може призвести до дискомфорту та пошкодження очей.

  Записатись на прийом