Про нас

Спеціалізований центр хірургії катаракти та глаукоми в Одесі

Спеціалізований центр хірургії катаракти та глаукоми GlazCo пропонує послуги консультації, діагностики та оперування очних патологій з 2019 року. Офтальмохірурги ГлазКо є професорами та кандидатами медичних наук, які провели понад 50 тисяч операцій.

Колектив ГлазКо – це згуртована команда професіоналів, які постійно покращують свої знання та навички, щоб наші пацієнти змогли знову побачити світ у яскравих фарбах.

Спеціалізований центр хірургії катаракти та глаукоми GlazCo – одна з найкращих українських клінік. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи консультацію, діагностику та лікування хвороб очей шляхом оперативного втручання. Спеціалізуємось на оперуванні катаракти, а також лікуванні та оперуванні глаукоми. Офтальмологічна клініка має всі необхідні сертифікати якості ISO, а головною подякою є позитивні відгуки наших клієнтів.

Наші провідні офтальмохірурги

Заслужений лікар України, професор, головний консультант клініки GlazCo

Дмитрієв Сергій Костянтинович

Кандидат медичних наук

Гриценко Яків Анатолійович

Кандидат медичних наук

Лазарь Юрій Михайлович

Найновіше обладнання та інноваційні методики лікування

Наші лікарі є членами Американського та Європейського товариства катарактальної та рефракційної хірургії (ASCRS та ESCRS), а також беруть активну участь у міжнародних конференціях. Для діагностики та лікування очних захворювань у нашому центрі використовується найсучасніше обладнання:

– Операційна система для факоемульсифікації Baush+Lomb Stellaris Elite® Vision Enhancement System.
– Операційний мікроскоп Carl Zeiss.
– Оптичний біометр Tomey OA-2000.
– Спектральний оптичний когерентний томограф Optopol Revo NX130.
– Аналізатор поля зору Carl Zeiss HFA3 860.
– Офтальмологічний лазер Carl Zeiss VISULAS YAG III (для роботи на передньому відрізку ока).
– Офтальмологічний лазер Carl Zeiss VISULAS 532S (для роботи на задньому відрізку ока).
– Тонометр iCare IC200.

На додаток, багаторічний досвід роботи наших співробітників відзначений нагородами найвищого зразка:

2020 р. – офтальмолог-хірург Гриценко Я. А., отримав премію Президента України для молодих вчених за роботу “Оптимізація хірургічного лікування хворих на вікову катаракту”.

Чому GlazCo?

 • Найкращі фахівці України

  Наш персонал складається з досвідчених лікарів-офтальмологів з різними спеціалізаціями: офтальмохірурги, ретинологи та інші вузькопрофільні фахівці.

 • Вузька спеціалізація

  Спеціалісти займаються діагностикою та лікуванням катаракти і глаукоми у хворих усіх вікових груп.

 • Тільки перевірені методи лікування

  Всі послуги, що надаються в нашій клініці, є експертними та безпечними. Ми використовуємо тільки перевірені методи лікування, щоб забезпечити найкращі результати для наших пацієнтів.

 • Турбота про кожного пацієнта

  Ми приділяємо максимальну увагу комунікації з пацієнтами та супроводу у період реабілітації після проведених офтальмологічних процедур. Ми піклуємось про кожного пацієнта, щоб забезпечити найкращий результат лікування.

 • Доступні ціни

  Лояльні ціни на офтальмологічні послуги, що дозволяють отримати якісне лікування клієнтам із різними доходами.

 • Сучасне обладнання

  У нашій клініці ми використовуємо найточніше обладнання від провідних виробників, яке дозволяє виявляти захворювання очей навіть на ранніх стадіях.

ВІДГУКИ

 • Я, Коваленко Людмила Васильевна, очень благодарна медицинскому обслуживанию в Вашей клинике, особенно хочу поблагодарить профессора Дмитриева Сергея Константиновича за его золотые руки, Юрия Михайловича за доброту и отзывчивость, за внимание и чуткое отношение Юнгиной Лилии Эдуардовне, Шкуропат Елене Адамовне, Чайке Ольге Витальевне, Барауз Анне и девочкам — администраторам Шкуропат Виктории, Мившук Юлии и врачу Моцарь Елене Николаевне. С уважением, Л. Коваленко.

  Людмила 26.06.2019 starstarstarstarstar
 • Я, Рекол Елена Игнатьевна благодарна всему персоналу клинике за оказанную медицинскую помощь. После операции я вижу, читаю, чувствую себя полноценным человеком. Прекрасный персонал, отзывчивый, внимательный. Спасибо всем огромное. Всем желаю крепкого здоровья. С уважением Елена Рекол.

  Рекол Елена 10.07.2019 starstarstarstarstar

Останні новини

Записатись на прийом