Діагностика зору

ДІАГНОСТИКА
ЗОРУ

Кому необхідна діагностика зору?

 • Дорослі

  Багато хто у дорослому віці стикається з такими очними патологіями, як короткозорість, далекозорість, глаукома та катаракта. Діагностика допомагає виявити ці проблеми ще на ранньому етапі та вибрати відповідне лікування.

 • Люди похилого віку

  Зі старінням зростає ризик виникнення різних захворювань очей, таких як пресбіопія, вікова макулярна дегенерація (ВМД) та діабетична ретинопатія. Діагностика зору допоможе виявити ці захворювання на ранній стадії та запобігти погіршенню зору.

 • Люди з генетичною схильністю

  Якщо ваші близькі родичі (батьки, бабусі, дідусі) страждали від очних патологій, то ви можете бути більш схильні до різних захворювань очей. Регулярна діагностика виявить ці проблеми ще на ранньому етапі та допоможе запобігти погіршенню зорових функцій.

Чому GlazCo?

 • Досвідчені лікарі-офтальмологи

  У нашій команді виключно висококваліфіковані фахівці: доктори та кандидати медичних наук, офтальмохірурги, ретинологи, дитячі офтальмологи та інші вузькі спеціалісти.

 • Індивідуальний підхід

  Ми підходимо до кожного пацієнта індивідуально, створюючи особистий план лікування для кожного, який ґрунтується на результатах комп’ютерної діагностики зору.

 • Тільки перевірені методи лікування

  Всі послуги, що надаються в нашій клініці, є експертними, безпечними та безболісними. Ми використовуємо тільки перевірені методи лікування, щоб забезпечити найкращі результати для наших пацієнтів.

 • Турбота про кожного пацієнта

  Ми приділяємо максимальну увагу комунікації з пацієнтами та супроводу у період реабілітації після проведених офтальмологічних процедур. Ми піклуємось про кожного пацієнта, щоб забезпечити найкращий результат лікування.

 • Доступні ціни

  Лояльні ціни на офтальмологічні послуги, що дозволяють отримати якісне лікування клієнтам із різними доходами.

 • Сучасне обладнання

  У нашій клініці ми використовуємо найточніше обладнання від провідних виробників, яке дозволяє виявляти захворювання очей навіть на ранніх стадіях.

Наші послуги

Найменування послугиВартість, грн.
Комплексна первинна діагностика з консультацією лікаря-офтальмолога700
Комплексна повторна діагностика з консультацією лікаря-офтальмолога (впродовж року)600
Первинна / повторна ургентна допомога лікаря-офтальмолога (кон’юнктивіт, травма ока, сторонні тіла поверхні ока та придатків)500
*Ціна вказана за лікування одного ока

Записатись на прийом