БлогНовини

Фахівці GlazCo взяли участь у конференції з офтальмохірургії “Ophthalmic Light 2023”

З 3 по 4 березня у Києві відбулася конференція “Ophtalmic Light” за участю провідних офтальмохірургів України та іноземних фахівців. Лейтмотивом заходу стало обговорення тем найгостріших проблем офтальмохірургії та світових тенденцій, обмін досвідом із видатними українськими та іноземними провідними спеціалістами галузі.

Одним зі спікерів заходу виступив професор, доктор медичних наук і головний консультант офтальмологічної клініки “GlazCo” в Одесі Дмитрієв Сергій Костянтинович. Темою його виступу стало нагальне питання хірургічного втручання під час наявності у пацієнта катаракти в ускладненій формі.

Сергій Костянтинович раніше написав книгу – “Факоемульсифікація вікової катаракти при кришталиках різної щільності” у співавторстві з кандидатом медичних наук і лікарем 1 категорії Гриценко Яковом Анатолійовичем.

Висловлюємо велику вдячність за можливість участі у заходах такого рівня організаторам “Ophthalmic Light” – Мельник Анастасії Андріївні, Мельнику Володимиру Олексійовичу та Мельник Олені Андріївні. Саме завдяки таким небайдужим людям важливі питання офтальмохірургії не залишаються осторонь попри важкий для українців час.

Окрема подяка Збройним Силам України за можливість мирного та безпечного проведення таких заходів наживо.

Записатись на прийом