БлогНовини

Наші хірурги поділилися досвідом хірургії катаракти на міжнародному конкурсі

Співробітники GlazCo професор Дмитрієв Сергій Костянтинович і кандидат медичних наук Гриценко Яків Анатолійович поділилися досвідом сучасного видалення кришталика в рамках міжнародного конкурсу на найкращий офтальмологічний відеоролик.

Ролик розміщено на YouTube каналі “Королевские чтения”, який є престижним ресурсом для розміщення викладок членів товариства офтальмологів України.

Співробітники нашого спеціалізованого очного центру GlazCo використовують найефективніші методи хірургії. У центрі для лікування катаракти використовується передова технологія в хірургії — факоемульсифікація катаракти із заміною кришталика на інтраокулярну лінзу (ІОЛ).

Традиційно в процесі операції з видалення катаракти використовуються віскоеластики. Загальновідомими є позитивні та захисні властивості віскоеластиків, проте вони також мають і недоліки (чинять негативний вплив на око).

Саме тому сучасні дослідження в галузі офтальмології спрямовані на проведення факоемульсифікації без використання віскоеластиків.

Таким альтернативним методом є проведення операції “Pure phaco”.

У відеоролику Дмитрієв С.К. і Гриценко Я.А. представили клінічний випадок використання цього методу для операції пацієнта з віковою катарактою.Відео “Pure” факоемульсифікація (Pure phaco – One step forward, two steps back?), яке було підготовлено та представлено для конкурсу, можна переглянути за посиланням.

Записатись на прийом