Наші хірурги поділилися досвідом хірургії катаракти на міжнародному конкурсі

Наші хірурги поділилися досвідом хірургії катаракти на міжнародному конкурсі

Співробітники GlazCo професор Дмитрієв Сергій Костянтинович та кандидат медичних наук Гриценко Яків Анатолійович поділилися досвідом сучасного видалення кришталика у рамках міжнародного конкурсу на найкращий офтальмологічний відеоролик.

Ролик розміщено на YouTube каналі “Королівські читання”, який є престижним ресурсом для розміщення міркувань членів товариства офтальмологів України.

Співробітники нашого спеціалізованого центру очей GlazCo використовують найефективніші методи хірургії. У центрі для лікування катаракти використовується передова технологія в хірургії – факоемульсифікація катаракти із заміною кришталика на інтраокулярну лінзу (ІОЛ).

Традиційно у процесі операції з видалення катаракти використовуються віскоеластики. Загальновідомими є позитивні та захисні властивості віскоеластиків, однак вони також мають і недоліки (надають негативний вплив на око).

Саме тому сучасні дослідження в галузі офтальмології спрямовані на проведення факоемульсифікації без використання віскоеластиків.

Таким альтернативним методом є проведення операції “Pure phaco”.

У відеоролику Дмитрієв С.К. та Гриценко Я.А. представили клінічний випадок використання цього методу для операції пацієнта з віковою катарактою.

Відео “Pure” факоемульсифікація (Pure phaco – One step forward, two steps back?), яке було підготовлено та представлено для конкурсу, можна переглянути за посиланням.

ПИШИТЕ
СВЯЖИТЕСЬ УЖЕ СЕГОДНЯ
Адрес: г. Одесса, 65114, ул. Тополиная, 26/1 (справа от арки).
Телефоны: +38 (050) 100 13 42, +38 (067) 100 13 42, +38 (048) 706 13 42.
График работы: пн-пт с 10:00 до 19:00; суббота с 10:00 до 19:00; воскресенье выходной.